Haki Yener İlköğretim Okulu

“ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ”


0
6 shares

Ordu’nun Altınordu ilçesinde Haki Yener İlköğretim Okulu öğrencileri, hazırladıkları ve sosyal medyada yayınladıkları klip ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den okul bahçelerinin yeniden düzenlenmesini istedi. Öğrencilerin isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Güler, sosyal medya hesabından ‘Sizleri bilmem ama ben yeni kuşağın hayranıyım. Böylesine tatlı bir isteği geri çevirmek ne mümkün’ diyerek ekiplerine çalışmaların başlatılması için talimat verdi.

Başkan Güler’in talimatları üzerine öğrencileri ziyaret etmek ve yapılacak çalışmalar için incelemelerde bulunmak üzere Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri okula gitti.

“ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ”

Öğrencilerin okulda huzur içinde okuması noktasında ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyleyen Genel Sekreter Alp, “Öğrencilerimizin istedikleri gibi okulun bahçesini kısa süre içerisinde daha güzel bir hale getireceğiz” dedi.

“BAŞKAN HİLMİ GÜLER’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Öğrencilerin isteklerine kayıtsız kalmayarak çalışmalar başlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden Haki Yener İlköğretim Okulu Müdürü Levent Özzengin, “Başkanımız bu çağrıya duyarlılık gösterip bizlere destek noktasında her türlü yardımı yapacağını iletti. Bugün de Belediye ekipleri okulumuza gelerek gerekli etütleri yaptı.” şeklinde konuştu.

“HEPİMİZ DAHA MUTLU OLURUZ”

Okullarının bahçesinin düzenlemesini isteyen Haki Yener İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Azra Irmak Çetinkaya, “Okulumuzun bahçesinde oynarken düşüyoruz ve yaralanıyoruz. Bundan dolayı okulumuzun bahçesinin daha güzel yapılmasını istiyoruz.” diye konuştu.​


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
6 shares

Yorumlar

yorumlar

Bir Format Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Trivia Testi Oluştur
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya fikirleri belirlemek için anket
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Mem
Özel memler oluşturmak için kendi görsellerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format