gülyalı-üniversitesi

YENİ REKTÖR HANGİ İLÇEYE ÜNİVERSİTE MÜJDESİ VERDİ?


0
8 shares

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Üniverstesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’ı ziyaret etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ve CHP Ordu İl Başkanı Yusuf Furtun’un da hazır bulunduğu görüşmede Gülyalı’nın yıllardır hayali olan meslek yüksek okulu talebini masaya yatırıldı.

2008 yılında Gülyalı’lı iş adamı Velittin Küçük tarafından temeli atılan Ordu Üniversitesi Gülyalı Meslek Yüksek Okulu binasının tamamlanıp üniversiteye kazandırılmasının çalışmalarının başlatılması için adımlar atıldı.

Ordu Üniversitesi’ne yeni dönemde atanan ve Ordu Kökenli doğumlu olan rektör Ali Akdoğan Gülyalı Meslek Yüksek Okulu için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Gülyalı’nın yıllardır bu konuda bir talebi olduğunu ve Gülyalı’lı iş adamı Velittin Küçük’ün girişimleri ile başlatılan inşaat çalışmasının şuan atıl bir şekilde durmasının Gülyalı’lı vatandaşları da rahatsız ettiğini ve bunu çözeceklerini belirtti.

Gülyalı’ya üniversite kazandırmak için çalışmalarına hız veren Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe olumlu bir havada geçen bu ziyaret sonrası yaptığı açıklamalarda, “Yeni rektörümüze gerçekleştirdiğimiz bu hayırlı olsun ziyaretinde ilçemizin en önemli taleplerinden biri olan meslek yüksek okulu talebimizi ilettik. Geçtiğimiz yıllarda bu sürece destek veren tüm belediye başkanlarımız ve hayır sever iş adamlarımızın girişimleri bizler için çok önemli. Yol gösterici oldular, kendilerine çok teşekkür ederiz. Şimdi tüm süreci ve talebi rektörümüze ilettik. Rektör hocamızında bu konudaki talebimizi olumlu değerlendirmesi ve süreci takip ettiğini belirtmesi bizleri mutlu etti.

En kısa sürede ilçemize meslek yüksek okulunu getirmek için adımlarımızı atıyor olacağız. Üniversitemiz ve rektör hocamızla bu süreçte çalışmalarımızı hızlandıracağız.” dedi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
8 shares

Yorumlar

yorumlar

Bir Format Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Trivia Testi Oluştur
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya fikirleri belirlemek için anket
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Mem
Özel memler oluşturmak için kendi görsellerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format