göz tedavisi

Gözünde Kulak Parçası Var


0
4 shares

Ordu’da ameliyatın ardından şişen sol gözünü kullanamayan Emine Bozdağ, tekrar sağlığına kavuşabilmek için doktorlardan yardım istiyor.

Altınordu ilçesinde eşiyle yaşayan 59 yaşındaki Bozdağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 8 sene önce gözündeki arpacığın tedavisi sırasında kullandığı damlaların yan etki yaparak katarakta sebep olduğunu savundu.

Bu nedenle sol gözünün ameliyat edilmesinin kararlaştırıldığını anlatan Bozdağ, “Doktor kulaktan aldı, göze bir parça yaptı. Kulağın parçasını da göz kabul etmedi, büyüdü. Büyüdükten sonra da doktorlara gittim. Onlar da ‘Bu buradan alınacak’ dediler ama almadılar. En sonunda Ankara’da bir doktora gittim, o yaptı ama yarım yaptı. O da tam yapamayınca göz kapağım şişti.” dedi.

Bozdağ, 1,5 yıldır gözü şiş şekilde gezdiğini belirterek, “Tüm yetkililerden Allah rızası için yardım istiyorum. Gözümün kapağının iyi edilmesini istiyorum. Ordu, Giresun, Samsun, Ankara ve İstanbul’da göz doktorlarına gittim. Göz kapağımı iyi edebilecek bir doktora ihtiyacım var. Maddi bir destek değil bu. Tedavi edecek bir doktor arıyorum. Başka bir şey değil.” diye konuştu.

Tek gözle görmeye alışamadığını dile getiren Bozdağ, günlük yaşantısının çok zorlaştığını, tek ihtiyacının gözünü açabilecek bir doktor olduğunu kaydetti.

Emine Bozdağ’ın eşi Mustafa Bozdağ ise eşini sağlığına kavuşturacak, bu konuda elini uzatacak bir doktor aradıklarını aktardı.

Eşinin gözünde kanama başladığını ve bundan dolayı hep tedirgin olduklarını vurgulayan Bozdağ, “Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Tedaviye başlamayı ve netice almayı istiyoruz. Derdimize derman olacak doktor arıyoruz, maddi yardım değil.” ifadesini kullandı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
4 shares

Yorumlar

yorumlar

Bir Format Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Trivia Testi Oluştur
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya fikirleri belirlemek için anket
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Mem
Özel memler oluşturmak için kendi görsellerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format