yol-asfalt

Eski Sanayi Sitesi Yolları Asfaltlandı


0
5 shares

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Yeni Mahalle Eski Sanayi Bölgesinde Yapımı Tamamlanan Alt Yapı Çalışmalarının Ardından Başlanan Ve Sona Gelinen Sıcak Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi. Yapılan Çalışma İle Eski Sanayi Bölgesinin Sorunlardan Kurtulduğunu İfade Eden Başkan Tören, “Yeni Mahallede Önemli Bir Eksikliği Ve Hizmet Beklentisini Karşılamış Olduk” Dedi.

 ‘İnsana Hizmet Ve Hürmet Eden Belediyecilik’ Parolası İle Çalışmalarını Sürdüren Altınordu Belediyesi, Koronavirüsle Mücadelede Başarılı Bir Çalışma Yürütüyor. Sosyal Belediyecilik Alanında Sayısız Çalışma Yapan Ve Vatandaşların Takdirini Toplayan Altınordu Belediyesi, Klasik Belediyecilik Çalışmalarına Da Ara Vermiyor.

‘Önce İnsan’ Diyen Altınordu Belediyesi, Yaşanabilir, Huzurlu, Sağlıklı, Güvenli, Temiz, Modern Ve Konforlu Şehir Hedefi Doğrultusunda Sürdürdüğü Çalışmalarına Planlı Ve Programlı Bir Şekilde Devam Ediyor.

Her Alanda Şehrin Konforunu Yükseltici Çalışmalara İmza Atan Altınordu Belediyesi, Bu Kapsamda Alt Yapı Ve Üst Yapı Çalışmalarına Da Büyük Önem Veriyor.

İklim Değişiklikleriyle Birlikte Bölgemizde Sıklıkla Görülmeye Başlanan Aşırı Yağışlar Sonrası Aşırı Yağışlarda Sorunlar Yaşanan Mahalleleri Tespit Eden Altınordu Belediyesi, Bu Mahallelerden Bir Tanesi Olan Yeni Mahallede Eski Sanayi Olarak Adlandırılan Bölgede Geçtiğimiz Günlerde Başladığı Alt Yapı Çalışmalarını Tamamladı.

Karadeniz Ve Kahraman Sağra Caddeleri Başta Olmak Üzere 326, 331, 332, 333, 334 Ve 335nolu Sokaklarda Eski Ve Yıpranmış Boruları Çıkaran Altınordu Belediyesi Ekipleri, Bu Boruların Yerine Modern Kullanım Ömrü Uzun Borularla Yağmur Suyu Hatlarının Dayanıklı Hale Gelmesini Sağladı. Ekipler Alt Yapı Çalışmalarının Tamamlanmasının Ardından Sanayi Bölgesinin Üst Yapısını Da Sıcak Asfaltla Buluşturdu.

Yeni Mahalle Eski Sanayi Bölgesinde Yürütülen Sıcak Asfalt Çalışmalarını Yerin De İnceleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Çalışmalarla İlgili Yetkililerden Bilgi Aldı. Başkan Aşkın Tören, Eski Sanayi Bölgesinin Alt Yapı Ve Üst Yapısıyla Konfora Kavuştuğunu Ve Aşırı Yağışlarda Esnafın Ve Vatandaşların Sıkıntı Çekmekten Kurtulduğunu Aktardı

Başkan Tören Toplamda 200 İş Sahibine Yapılan Çalışmaların Hayırlı Olmasını Diledi.

İncelemeler Sırasında Vatandaşlarla Ve Sanayi Esnafıyla Da Bir Araya Gelen Başkan Tören, Vatandaşların Talep Ve Önerilerini Dinledi.

Altınordu Belediyesi Tarafından Yapımı Tamamlanan Alt Yapı Ve Üst Yapı Çalışmalarını Değerlendiren Eski Sanayi Sitesi Esnafları, Yapılan Çalışmalardan Dolayı Son Derece Mutlu Olduklarını Belirttiler.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
5 shares

Yorumlar

yorumlar

Bir Format Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Trivia Testi Oluştur
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya fikirleri belirlemek için anket
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
The Classic Internet Countdowns
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu oy verin veya olumsuz oy verin
Mem
Özel memler oluşturmak için kendi görsellerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format